BiothermJest 9 produktów.

  • Perfumy damskie Biotherm

    Perfumy z najwyższych półek potrafią zdziałać cuda. Zapewniają odczuwanie trwałej woni przez bardzo długi czas. Perfumy dla kobiet cieszą się wielką popularnością na całym świecie.

  • Perfumy męskie Biotherm

    Perfumy dla mężczyzn, które są używane przez świadomych swojej wartości Panów. Dodają im męskości i sprawiają, że nikt nie pozostanie obojętny na unoszący się wokół nich zapach. Zarówno perfumy dla mężczyzn, jak i perfumy dla kobiet są bardzo trwałe i wyjątkowe. Gwarantują przyjemną i długotrwałą woń na naszej skórze.  Zapachy są czarujące i skutecznie wpływają na otoczenie budząc zainteresowanie. Perfumy męskie skutecznie uprzyjemniają każdy dzień. To dzięki nim czujemy się bardziej pewni siebie, a takie uczucie zapewnia nam osiągnięcie sukcesu w każdym aspekcie życia.

  • Perfumy Unisex Biotherm
    Odlewki markowych perfum dla pań i panów. W kategorii Unisex oferujemy Państwu oryginalne pachnidła dla pań i panów, znanych producentów, które można kupić w dowolnie wybranej przez siebie pojemności. Sprzedajemy miniaturowe fiolki 1ml bez atomizera oraz 2ml, 3ml, 4ml, 8ml, 10ml, 15ml z atomizerem.

Lista produktów marki Biotherm

Życie w harmonii i zgodzie z naturą – oto motto znanej na całym świecie marki kosmetyków Biotherm. Ich luksusowe produkty pełne są siły i energii, która czerpana jest z głębi źródeł termalnych i minerałów, a także różnych substancji bioaktywnych. Perfumy marki Biotherm określić można w prosty sposób: moc naturalnych składników połączona z tradycyjną procedurą, która daje nam świeżość i lekkość zapachów.

Marka Biotherm powstała w 1952 roku, obecnie stanowi część marki L’Oreal – światowego giganta na rynku kosmetycznym. Nazwa marki pochodzi od połączenia słowa „bio” oraz „therm”, które oznacza plantkon termalny czerpany ze źródeł Pirenejów. Plankton ten jest substancją po raz pierwszy wykorzystaną do produkcji kosmetyków przez założycielkę marki, biolożkę JeanineMarissal. Kolejne lata to dla marki Biotherm okres wprowadzania na rynek kosmetyków nawilżających, następnie przeciwsłonecznych, ujędrniających, w tym pierwszego na świecie kremu ujędrniającego biust, jak również wyszczuplających.

Dużym sukcesem marki jest otwarcie przez samą księżną Grace pierwszego laboratorium marki w Monako, w 1974 roku. Następnie przyszedł czas na produkcję kosmetyków skierowanych do mężczyzn, zaś od 1997 roku Biotherm poszczycić się może sukcesami w produkcji perfum.

Perfumy marki Biotherm to kompozycje na każdy dzień i każdą okazję. Przynoszą kobietom i mężczyznom lekkość, świeżość, energię i siłę. Czołowymi produktami dla kobiet są perfumy Biotherm Eau d’Energie oraz Biotherm Eau Oceane, zaś mężczyźni często sięgają po Biotherm Force Pour Homme, jak również Biotherm Homme Aquafitness.

Więcej
Wyświetla 1 - 9 z 9 produktów