Ochrona danych osobowych.

Państwa dane osobowe są u nas bezpieczne!
Nasz sklep posiada certyfikat SSL, dzięki któremu możecie mieć Państwo pewność, że wszystkie przesyłane przez Was dane są zaszyfrowane i całkowicie zabezpieczone!
Certyfikaty SSL są niezbędne dla wszystkich podmiotów udostępniających swoje usługi za pośrednictwem internetu lub sieci lokalnych w celu zapewnienia:
  • bezpieczeństwa – szyfrowanie połączeń, bezpieczne przekazywanie danych osobowych,
  • wiarygodności – potwierdzenie tożsamości strony WWW lub serwera w internecie,
  • zaufania – świadczenie usług zgodnie ze światowymi standardami.

Certfikat ssl Odlewki Perfum

Czym są certyfikaty SSL?

Certyfikaty SSL są narzędziem zapewniającym ochronę witryn internetowych, a także gwarantem zachowania poufności danych przesyłanych drogą elektroniczną. Pełne bezpieczeństwo jest efektem zastosowania szyfrowania komunikacji pomiędzy komputerami. Certyfikaty SSL rejestrowane są na określoną nazwę domeny, zawierają informacje o właścicielu domeny, jego adresie itp. Dane te są zabezpieczone kryptograficznie i nie można ich samodzielnie zmienić.

certyfikat ssl checkerDane osobowe, które podajecie Państwo przy zakupach w naszych sklepach i zapisywaniu się do newslettera są należycie chronione, wykorzystujemy je tylko do zrealizowania zamówienia, wszystkiego co z tym związane i przesyłania informacji o dostępnej ofercie i akcji promocyjnych sklepów.

Podany przez Użytkownika sklepu adres e-mail jak i telefon może zostać wykorzystany do realizacji składanych zamówień i przekazania informacji o dostępnej ofercie i akcji promocyjnej sklepu (wyłącznie za uprzednią zgodą klienta wyrażoną podczas rejestracji lub składania zamówienia). Firma www.zapachnij.pl Kazimierz Rosa ul. Goszczyńskiego 4/32 41-200 Sosnowiec, właściciel sklepu www.OdlewkiPerfum.pl oraz www.zapachnij.pl, zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą klienci sklepu www.OdlewkiPerfum.pl mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o ich usunięcia z bazy danych. Sklep www.OdlewkiPerfum.pl, www.zapachnij.pl nigdy nie udostępniał, nie udostępnia i nigdy nie będzie udostępniać żadnych danych osobowych swoich klientów do celów innych niż związanych z realizacją zamówienia w sklepie www.OdlewkiPerfum.pl, www.zapachnij.pl. Dotyczy to zarówno danych adresowych, jak i adresów email.

W celu realizacji umowy nasz sklep internetowy może udostępniać zebrane od Państwa dane do podmiotów, za pomocą których realizujemy zobowiązania dotyczące dostawy zamówienia lub obsługi płatności za zamówienie. W takich przypadkach ilość przekazywanych danych ograniczona jest do wymaganego minimum. Podmioty z którymi współpracujemy: Poczta Polska, Firma kurierska GLS, Firma transportowa InPost, Firma PayU, Bank PKOBP (Inteligo)
Ponadto, podane przez Państwa informacje mogą zostać udostępnione właściwym organom władzy publicznej, jeżeli wymagają tego obowiązujące przepisy prawa.


Chronimy Państwa dane.

Wszystkie dane osobowe naszych klientów są zabezpieczone przed jakimkolwiek niepowołanym użyciem. Nie ma możliwości by dane osobowe stały się w jakikolwiek sposób własnością osób trzecich. Ich administrowaniem zajmuje się tylko jedna, upoważniona osoba. Zgromadzona baza danych jest legalna, wykorzystywana zgodnie z obowiązującym prawem, zgłoszona do GIODO.
 
Możliwość anulowana newslettera (usunięcie adresu email z bazy danych sklepów).
O ile wyrazili Państwo na to zgodę (zapis do newslettera), podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celach marketingowych własnych produktów OdlewkiPerfum.pl. Zgoda może być cofnięta w każdym czasie, np. poprzez:

W każdym mailu znajdą Państwo link do strony „Rezygnacja z newslettera“ - po kliknięciu i potwierdzeniu anulacji przysyłania informacji o nowościach i promocjach adres email zostanie skasowany z naszej bazy danych.

Proszę wysłać na adres sklep@odlewkiperfum.pl lub sklep@zapachnij.pl mail o chęci rezygnacji z newslettera.

Możliwość usunięcia danych osobowych.

Jeśli chcą Państwo usunąć dane osobowe z naszej bazy, proszę skontaktować się z nami pisząc na adres sklep@odlewkiperfum.pl lub sklep@zapachnij.pl. Wszelkie dane zostaną usunięte.

Adres korespondencyjny:
www.zapachnij.pl Kazimierz Rosa
ul. Goszczyńskiego 4/32
41-200 Sosnowiec
tel. kom. 502124300

email: sklep@odlewkiperfum.pl lub sklep@zapachnij.pl