Lista produktów marki Shawn Mendes

Shawn Mendes to znany, kanadyjski piosenkarz i autor tekstów, a także laureat kilku nagród muzycznych MTV. Jego przygoda z muzyką rozpoczęła się w 2014 roku, kiedy to został dostrzeżony przez wytwórnię Island Records. W 2015 roku na rynku pojawił się jego pierwszy album. W 2016 roku Shawn Mendes znalazł się na 1. miejscu wśród 30 najbardziej wpływowych osób z branży muzycznej poniżej 30 roku życia. W 2017 roku artysta wypuścił do sprzedaży swoją pierwszą kompozycję zapachową Signature, która powstała przy współpracy ze znaną perfumiarką, Celine Barel.

W 2018 roku do grona wyjątkowych perfum Shawn Mendesa dołączyła kompozycja Signature II, będąca kontynuacją nurtu, zgodnie z którym artysta projektuje swoje kompozycje. Stworzenie tego zapachu zbiegło się z pracami nad powstawaniem nowej płyty piosenkarza, w związku z czym możemy zauważyć swoistą inspirację twórcy muzyką w jego kompozycjach zapachowych. Perfumy Shawn Mendesa są intensywne, oryginalne, a przy tym niebanalne - z pewnością przypadną do gustu zarówno kobietom, jak i mężczyznom.

Mniej
Shawn Mendes Signature II Edp Shawn Mendes Signature II Edp 2
  • Musisz mieć!
  • -20%
Dostępny - wysyłka od zaraz
Perfumy damskie

Shawn Mendes Signature II Edp

Shawn Mendes
05728
15,62 zł 19,53 zł
10 komentarzy
Przedmiot zakupu: Dostępne do wyboru:Fiolka szklana bez atomizera o pojemności 1ml, każda z etykietką i aplikatorem, bez jednostkowego opakowania,Fiolki szklane z atomizerem o pojemności 2ml,3ml,4ml,8ml,10ml,15ml, każda z etykietką i zatyczką, bez jednostkowego opakowania,Butelki szklane z zakręcanym atomizerem (z możliwością ponownego napełniania) o...
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania