Oferta

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa do zakupów w naszym sklepie

www.OdlewkiPerfum.pl

Sklep powstał na wzór amerykańskiego www.theperfumedcourt.com, z myślą o klientach, którzy poszukują odpowiedniego dla siebie zapachu nie chcąc przy tym wydawać znacznych kwot na perfumy w dużych opakowaniach.

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ciężko podjąć decyzję o wyborze zapachu dla siebie, korzystając z testerów w stacjonarnych perfumeriach. Pośpiech, brak czasu i krępujące otoczenie sklepowe często  zniechęcają do zakupów.  Dlatego kupując w naszym sklepie szklaną fiolkę z atomizerem i etykietką, wypełnioną wybranymi z oferty oryginalnymi perfumami, mają Państwo okazję spokojnie w domowych warunkach zdecydować o najlepiej pasującym do siebie zapachu i wyborze zakupu wody w dużym opakowaniu.

Miniaturowe fiolki z etykietką (z kodem/numerem produktu), w sprayu, wypełnione ulubionym zapachem doskonale sprawdzają się w różnych okolicznościach. Łatwo schować je do kieszeni, torebki i używać bez skrępowania w dowolnym czasie. Świetnie nadają się na różne okazje: wyjście na dyskotekę, imprezę, przyjęcie, do restauracji, do pracy, do szkoły, na wesele, na studniówkę, na fitness, siłownię, w czasie podróży samolotem - bezproblemowa odprawa na lotnisku itd...

Sklep internetowy www.OdlewkiPerfum.pl oferuje sprzedaż nowych, czystych, miniaturowych fiolek szklanych z atomizerami i czytelnymi etykietkami z kodem/numerem produktu, wypełnionych gratisowo oryginalnymi perfumami damskimi i męskimi znanych producentów.

Uwaga! Oferowane fiolki posiadają fabrycznie większą pojemność niż 1ml,2ml,3ml,4ml, 8ml,10ml,15ml w związku z tym po napełnieniu występuje widoczna pusta przestrzeń umożliwiająca prawidłowe działanie atomizerów. Fiolki napełniamy do pojemności 1ml,2ml,3ml,4ml, 8ml,10ml,15ml.

Odlewane produkty są własnością www.OdlewkiPerfum.pl, zakupione w europejskich sklepach i hurtowniach kosmetycznych. Odlane perfumy nie są przedmiotem sprzedaży i zakupu. Klient otrzymuje je gratis, przy okazji zakupu szklanych fiolek z atomizerem o wybranej pojemności.


Co to jest odlewka perfum?


Odlewka perfum,odlewki perfum - (w języku angielskim Decant, Decants, perfume vial, perfume vials, po Polsku inaczej: miniaturka perfum, miniaturki perfum, mini tester perfum, mini testery perfum, próbka perfum, próbki perfum)to ręcznie przelany lub przepsikany perfum, woda perfumowana lub woda toaletowa bezpośrednio z dużej, oryginalnej butelki wybranego zapachu do mniejszej fiolki.

Perfumy odlewane są ręcznie, za pomocą nowej pipety, sterylnej strzykawki lub są przepsikane do nowych, czystych miniaturowych fiolek z dużych butelek oryginalnych zapachów.

Właściciel sklepu www.OdlewkiPerfum.pl nie jest w żaden sposób związany z produkcją i producentami perfum. Decydując się na zakup klient jest świadomy tego, że nie otrzyma perfum w licencjonowanym opakowaniu.

Gwarantujemy wysyłkę zamówionych fiolek z gratisowo wypełnionymi "odlewkami" ORYGINALNYCH perfum prosto z dużych licencjonowanych opakowań. Każda fiolka jest nowa, z atomizerem, etykietką z kodem/numerem produktu oraz z zamykającym ją koreczkiem. Fiolki nie posiadają oddzielnych opakowań, blistrów itp...

Zakupione fiolki wypełniamy gratis wybranym zapachem oryginalnych perfum, w celu ułatwienia podjęcia decyzji o kupnie wody w dużej pojemności.

Oferta sklepu dotyczy miniaturowych szklanych fiolek z atomizerem, o pojemności 2ml,3ml,4ml,8ml,10ml,15ml oraz 1ml bez atomizera, wypełnionych  oryginalnymi perfumami, które klient otrzymuje w prezencie dokonując zakupu fiolki o wybranej pojemności.

Gwarantujemy Państwu gratisowe wypełnienie zakupionej fiolki o wybranej pojemności, oryginalnymi perfumami prosto z oryginalnej dużej butelki. Odlewane w prezencie perfumy nigdy nie są rozcieńczane, nie zawierają domieszek są nowe, autentyczne i oryginalne.

Naszą wiarygodność potwierdzają opinie o nas wielu tysięcy zadowolonych klientów. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania