Lista produktów marki Halloween

Halloween to znana marka modowa i perfumeryjna, która została stworzona przez hiszpańskiego projektanta mody, Jesusa del Pozo. Urodził się on w 1946 roku w Madrycie, gdzie następnie studiował projektowanie mebli oraz aranżację wnętrz. Jesus del Pozo zmarł w 2011 roku, jednak jego dom mody i wyjątkowe kolekcje wciąż odnoszą spektakularne sukcesy na światowych wybiegach.

Producentem perfum Halloween jest firma Perfumes y Diseno, która od wielu lat promuje je na całym świecie. Producent zwraca szczególną uwagę na dorobek artystyczny twórcy marki, a także design swoich produktów, tak, by były jeszcze bardziej rozpoznawalne wśród klientów. Wśród kultowych propozycji zapachowych marki Halloween możemy znaleźć m.in. perfumy Halloween oraz bogaty wybór perfum dla mężczyzn. W każdym z nich czuć nutkę stylu flamenco, hiszpańską duszę i szaleństwo stanowiące balans pomiędzy tradycją, nowoczesnością i doskonałym designem.

Mniej
Halloween I m Unique Edt Halloween I m Unique Edt 2
  • Musisz mieć!
  • -20%
Dostępny - wysyłka od zaraz
Perfumy damskie

Halloween I m Unique Edt

Halloween
05924
15,62 zł 19,53 zł
8 komentarzy
Przedmiot zakupu: Dostępne do wyboru:Fiolka szklana bez atomizera o pojemności 1ml, każda z etykietką i aplikatorem, bez jednostkowego opakowania,Fiolki szklane z atomizerem o pojemności 2ml,3ml,4ml,8ml,10ml,15ml, każda z etykietką i zatyczką, bez jednostkowego opakowania,Butelki szklane z zakręcanym atomizerem (z możliwością ponownego napełniania) o...
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania