Lista produktów marki Initio

Marka Initio to połączenie wysokiej jakości perfum z mistyczną tajemniczością, tworząc wyjątkowe doznania zapachowe dla miłośników luksusu i ekstrawagancji. Inspirując się różnorodnymi kulturami i tradycjami, Initio tworzy perfumy, które przenoszą nas w podróż przez egzotyczne światy pełne emocji i pasji.

Pojęcie Initio wywodzi się z łacińskiego "inire", co oznacza rozpoczęcie lub początek, co doskonale oddaje filozofię marki - inicjacja nowych doświadczeń i podróży w nieznane. Perfumy Initio nie są tylko zapachami, są to opowieści, które przywołują emocje i pobudzają zmysły.

Każdy flakon perfum Initio jest dziełem sztuki, starannie zaprojektowanym, aby odzwierciedlać luksus i prestiż marki. Kompozycje zapachowe są starannie opracowane z wykorzystaniem najwyższej jakości składników, tworząc zmysłowe arcydzieła, które zachwycają i inspirują.

Initio to marka dla tych, którzy poszukują niezapomnianych doświadczeń zapachowych, którzy pragną wyrazić swoją indywidualność i wyjątkowość poprzez zapach. To esencja luksusu i ekstrawagancji, która pobudza wyobraźnię i zaprasza do podróży przez niezwykłe światy zmysłów.

Mniej
Initio Oud for Greatness Edp Initio Oud for Greatness Edp 2
  • Musisz mieć!
  • -12%
  • Nowy
Dostępny - wysyłka od zaraz
Polecane zapachy

Initio Oud for Greatness Edp

Initio
07163
64,19 zł 72,94 zł
Przedmiot zakupu: Dostępne do wyboru:Fiolka szklana bez atomizera o pojemności 1ml, każda z etykietką i aplikatorem, bez jednostkowego opakowania,Fiolki szklane z atomizerem o pojemności 2ml,3ml,4ml,8ml,10ml,15ml, każda z etykietką i zatyczką, bez jednostkowego opakowania,Butelki szklane z zakręcanym atomizerem (z możliwością ponownego napełniania) o...
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania