Płyn do dezynfekcji rąk Mięta i Zielona Herbata, Lemongrass, Etanol 79,99%, bez użycia wody

Kup ten zapach w:
 • 10ml spray 5,76 zł
 • 15ml spray 7,09 zł
 • 30ml butelka z pompką i zatyczką 9,77 zł
 • 25ml butelka z kroplomierzem i zakrętką 8,43 zł
 • 100ml butelka z atomizerem 19,11 zł
 • 50ml butelka z zakrętką 12,44 zł
 • 100ml butelka z zakrętką 16,44 zł
05048

attach_money Kupując ten produkt możesz zebrać aż 19 kropelek lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie maksymalnie 19 kropelek które można zamienić na jeden bon rabatowy o wartości 0,57 zł.

Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł, darmowa dostawa obowiązuje od 0,00 zł.
 

Przedmiot zakupu:

W zależności od wyboru pojemności i rodzaju opakowania:

Fiolka szklana z atomizerem i zatyczką o wybranej pojemności: dostępne: 10ml i 15ml, lub

Butelka z kroplomierzem i zakrętką o pojemności 25ml, lub

Butelka z pompką i nasadką o pojemności 30ml, lub

Butelka z zakrętką o pojemności 50ml, lub

Butelka z zakrętką o pojemności 100ml, lub

Butelka z atomizerem o pojemności 100ml, zawierająca gratis:

PŁYN DO DEZYNFEKCJI RĄK BEZ UŻYCIA WODY, ETANOL ok.79,99% BIOSEPTOL

O DELIKATNYM ZAPACHU MIĘTY, ZIELONEJ HERBATY I TRAWY CYTRYNOWEJ (3w1).

Kategoria: płyn do codziennej, higienicznej dezynfekcji rąk, bez użycia wody!

ODPOWIEDNIO UŻYTY USUWA DO 99,9% BAKTERII!*

MIEJ CZYSTE RĘCE W KAŻDEJ CHWILI 

Skutecznie zwalcza bakterie, wirusy, grzyby i drożdże, ma właściwości dezynfekcyjne, czyszczące i biobójcze!

Opis:

Został stworzony na bazie alkoholu etylowego (etanolu) odwodnionego, rektyfikowanego i nisko fuzlowego, mającego jakość kosmetyczną. Skutecznie dezynfekuje skórę dłoni, chroniąc je przed wirusami, bakteriami, grzybami, mikrobami i drożdżami. Przy wysokiej skuteczności bakteriobójczej i wirusobójczej jednocześnie jest łagodny dla skóry. Zawiera bowiem glicerynę. Gliceryna to ważny składnik. Przy tak wysokim stężeniu alkohol może wysuszać i uszkadzać skórę rąk, a przez te uszkodzenia mogłyby wniknąć mikroorganizmy. Gliceryna zapobiega takiemu zjawisku.

Sposób użycia:

Płyn do dezynfekcji rąk można używać w warunkach domowych oraz w obiektach użyteczności publicznej. Stosuje się go bez rozcieńczenia, bezpośrednio na skórę dłoni, pozostawiając do wyschnięcia. Zaleca się rozprowadzać na skórę za pomocą dozownika lub atomizera. Optymalny czas ekspozycji to 30 sekund. Sposób użycia: W przypadku higienicznej dezynfekcji rąk, nanieść 2 - 3 ml płynu na dłonie, wcierać dokładnie przez 30 sekund, odczekać do całkowitego wyschnięcia.

Skład:

1 litr płynu – substancja czynna: etanol (o mocy ok 80%): substancje pomocnicze: woda destylowana i utleniona CZDA 3%: 15-20%, gliceryna: 10-15%, olejek o zapachu mięty, trawy cytrynowej i zielonej herbaty (3w1) 1-2% nie zawiera aldehydów, chlorheksyny, chloru i fenoli. BIOSEPTOL pozwolenie nr 4602/11

Środki ostrożności:

Wysoce łatwopalna ciecz i pary H225. Działa drażniąco na oczy H319. Chronić przed dziećmi P102. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu P210. Nie palić P370 + P378 – w przypadku pożaru: użyć ditlenku węgla (CO2), proszków gaśniczych lub rozpylonej wody do gaszenia. P305+P351+P338 W przypadku dostania się do oczu ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. P403 +P235 – przechowywać w dobrze wentylowanym miejscu. Przechowywać w chłodnym miejscu. P501 — Zawartość/pojemnik usuwać do zgodnie z miejscowymi/regionalnymi/krajowymi/międzynarodowymi przepisami.

* Jak najczęściej - myj ręce wodą i mydłem!

Prawidłowe mycie rąk (instrukcja krok po kroku poniżej) jest najlepszym sposobem na powstrzymanie rozprzestrzeniania się zarazków i wirusów, w tym także koronawirusa.

Jak zaleca WHO, ręce należy myć zawsze po powrocie do domu, po wizycie w toalecie, przed, po oraz w trakcie przygotowywania posiłków, a także po kichnięciu, kaszlu - gdy zakrywamy nos i usta dłonią. Kiedy natomiast ręce są brudne, powstrzymajmy się od dotykania oczu, ust i nosa (ogólnie - twarzy).

Jeśli jednak nie mamy dostępu do mydła i czystej wody (gdy jesteśmy poza domem itp.), powinniśmy użyć środka do dezynfekcji rąk, na bazie alkoholu.

DO CODZIENNEJ, HIGIENICZNEJ DEZYNFEKCJI RĄK POLECAMY

Praktyczne opakowanie w postaci 30ml butelki z tworzywa sztucznego z wygodną do użycia pompką oraz zabezpieczającą przed wylaniem nasadką daje Ci komfort czystości rąk w każdej chwili i każdych okolicznościach.

Gdziekolwiek jesteś, nie musisz szukać środka do umycia, wystarczy, że sięgniesz do kieszeni lub torebki i skorzystasz z własnego płynu, który odpowiednio użyty doskonale uchroni cię przed niebezpiecznymi bakteriami i wirusami. Ponad to opakowanie jest wielokrotnego użytku, pompka posiada gwint, który daje ci po zużyciu możliwość ponownego napełnienia wygodnej i małej buteleczki dowolnym środkiem myjącym. 

30859.jpg?time=1584961974780

Pozostałe informacje:

Co to jest odlewka perfum?

Odlewka perfum, odlewki perfum - (w języku angielskim Decant, Decants, perfume vial, perfume vials, po Polsku inaczej: miniaturka perfum, miniaturki perfum, mini tester perfum, mini testery perfum, próbka perfum, próbki perfum)to ręcznie przelany lub przepsikany perfum, woda perfumowana lub woda toaletowa bezpośrednio z dużej, oryginalnej butelki wybranego zapachu do mniejszej fiolki.

Perfumy odlewane są ręcznie, za pomocą sterylnej pipety do sterylnych miniaturowych fiolek, prosto z dużych butelek oryginalnych zapachów.

Wszystkie fiolki są oznaczane za pomocą estetycznych, przeźroczystych etykiet, na których znajduje się kod / numer zakupionego zapachu, zgodny z zamówieniem internetowym oraz z adresem internetowym naszego sklepu. Prostej ich identyfikacji dokonają Państwo na stronie sklepu, wpisując do wyszukiwarki (w prawym, górnym rogu na stronie głównej), kod / numer z etykiety naklejonej na Państwa fiolce lub korzystając z historii zamówienia złożonego w naszym sklepie.

W przypadku zakupu naszych fiolek na Allegro, wszystkie fiolki są oznaczane za pomocą estetycznych, przeźroczystych etykiet, na których znajduje się Numer AUKCJI ALLEGRO zakupionego zapachu, zgodny z zamówieniem internetowym. Prostej identyfikacji zapachu dokonają Państwo na stronie ALLEGRO, wpisując Numer aukcji z etykiety na fiolce do wyszukiwarki ALLEGRO, lub sprawdzając w historii swojego zamówienia.

Właściciel tego sklepu nie jest w żaden sposób związany z produkcją i producentami perfum. Decydując się na zakup fiolek klient jest świadomy tego, że nie otrzyma perfum w licencjonowanym opakowaniu.

Gwarantujemy wysyłkę zamówionych fiolek z gratisowo wypełnionymi "odlewkami" ORYGINALNYCH perfum prosto z dużych licencjonowanych opakowań.

Zakupione fiolki wypełniamy gratis z wybranym zapachem oryginalnych perfum, w celu ułatwienia podjęcia decyzji o kupnie wody w dużej pojemności.

Odlewane produkty są naszą własnością, zakupione w europejskich sklepach i hurtowniach kosmetycznych.

Odlewane w prezencie perfumy nigdy nie są rozcieńczane, nie zawierają domieszek są nowe, autentyczne i oryginalne.

Naszą wiarygodność potwierdzają opinie o nas, które można tutaj lub tutaj, wielu tysięcy zadowolonych klientów, oraz udział w Programie Stop Imitacjom.

Szczegóły dotyczące płatności znajdują się w zakładce PŁATNOŚCI, na głównej stronie naszego sklepu

Do każdej przesyłki, razem z zamówionym towarem, dołączamy paragon lub (na życzenie klienta) fakturę VAT.

Szczegóły dotyczące wysyłki zakupionych fiolek znajdują się w zakładce WYSYŁKA, na głównej stronie naszego sklepu.

Znaczenie kategorii w sklepie:

 • NOWOŚĆ 2014: Zapachy które pojawiły się na rynku jako nowości w 2014 roku.
 • BESTSELLER: Zapachy cieszące się największą popularnością i zainteresowaniem w pewnym okresie czasu.
 • EXCLUSIVE: Zapachy luksusowe, z tzw "najwyższej półki", o świetnej jakości, eleganckie, często bardzo drogie.
 • HIT: Zapachy bardzo popularne, cieszące się dużym zainteresowaniem kupujących charakteryzujące się świetną jakością, łatwo rozpoznawane.
 • OKAZJA: Luksusowe zapachy, bardzo dobrej jakości, będące w promocji lub w wyjątkowo okazyjnej cenie.
 • UNIKAT: Zapachy wyjątkowo trudne do zdobycia, poszukiwane przez klientów, tak zwane "Białe Kruki" lub "perełki", często wycofane z produkcji, unikatowe, niszowe.
Brak komentarzy

Nie przegap nowości

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania